28.08.2012
 Міжміські перевізники відправлятимуться від залізничного вокзалу. Принаймні до тих пір, поки в Кременчуці бракує автовокзалів. Про таке журналістам заявив міський голова Олег Бабаєв під час брифінгу у міськраді. За словами мера, на сьогодні поки незручним для відправлення міжміських маршруток залишається єдиний у місті автовокзал. Не достатньо обладнаною є територія і АТП 15-307, яку розглядали як майданчик для відстою і відправлення міжміського транспорту. Натомість, за словами Олега Бабаєва, Кременчуку конче потрібен не один, а можливо, одразу три автовокзали. Закупити нові комунальна автобуси для перезення містом і для підвезення до тих же автовокзалів у майбутньому, міська влада розраховує наступного року. У найближчій переспективі – закупка нових тролебусів. Перші дві електромашини дуже сподіваються отримати в Кременчуці у жовтні-листопаді.

28.08.2012
 У Кременчуці бухгалтера лікарні підозрюють в розтраті 50 тис «благодійних внесків». Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, 23 серпня співробітники держслужби по боротьбі з економічними злочинами встановили, що 47-річна бухгалтер не показала в документації дохід лікарні від «благодійних внесків» громадян (з квітня по червень 2012 року), які платилися за надання лікарнею послуг. В результаті з медустанови зникли 49,556 тис грн. Правоохоронці підозрюють в їх привласненні і розтраті бухгалтера. Вже порушена кримінальна справа.

28.08.2012
 У Кременчуці розвиватимуть мережу дитячих садочкві. За для цього депутати міської ради завтердили 4-х річну програму. Її загальна вартість - близько 55 млн грн. У рамках програми запланований ремонт приміщень двох колишніх садків по вул. Г. Манагарова і вул. Петрусенко. Останній планують відремонтувати у 2015 році. Також заплановано добудувати дитячий садок в кварталі №278. Окрім того, гроші збираються вкладати в ремонт дитячого садка по вул. Халаменюка, де розташовувалася приватна школа «Ада». Закінчити роботи в цьому приміщенні збираються наступного року. Також у рамках програми заплановані поточні ремонти в дитсадах, придбання меблів, іграшок, конструкторів «Лего», підключення до Інтернету і інше

28.08.2012
 «Кременчукводоканал» почав лабораторні випробування установки з виробництва гіпохлориту натрію, який використовується як альтернатива хлору при знезараженні води. Надалі підприємство оцінить витрати і перспективи і, можливо, відмовиться від застосування хлор-газа, який використовується нині. Як повідомив telegraf.in.ua заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Валерій Медведовский, гіпохлорит натрію допоможе позбавитися хлорорганічних сполук (канцерогенів) у водопровідній воді — на відміну від хлор-газа. Сьогодні сучасні технології дозволяють робити виробництво гіпохлориту дешевше, але потрібне солесховище, захисні споруди, — говорить Валерій Медведовский. Головний санлікар міста Віктор Самойленко у свою чергу зауважив, що передусім гіпохлорит натрію має здатність зберігати знезаражувальний ефект впродовж тривалого часу при транспортуванні води по трубах.

rss