28.08.2013
 Кременчуцькі школярі День знав відзначатимуть таки 1-го вересян -у неділю. За декілька днів до початку нового навчального року у Кременчуці змінили дату проведення свята Першого дзвоника. Тож учням йти до школи вже 1 вересня, а не 2 вересня, як планувалося. Тармінова факсограма до директорів усіх міських навчальних закладів зявилась на сайті Кременчуцького управління освіти за підписом головного освітянина міста Геннадія Москалика. «На виконання доручення Міністра освіти і науки України Д.В.Табачника, за погодженням з міським головою Кременчука», – йдеться у офіційному повідомленні.

28.08.2013
 Тим часом, кременчуцькі санлікарі не прийняли чотири школи. Там ще тривають ремонти, зазначили в управлінні Держсанслужби Кременчука. Це школи №№ 20, 19, 21, 29. «Комісія ще проїде по цих школах у п’ятницю. І якщо недоліків не буде, підпишемо акт про прийняття шкіл», – зазначив начальник Держсанслужби Кременчука Сергій Кузьменко. Нагадаємо, у 10 кременчуцьках школах проводять капітальні ремонти. І через недостатнє фінансування вони затягуються майже в усіх загальноосвітніх закладах.

28.08.2013
 Кременчужанин переміг на Міжнародному конкурсі зварювальників. Сергій Кирпа отримав «Золотий кубок Бенардоса», а змагання відбувалися в Одесі. Сергій - зварювальник складального цеху Крюковского вагонобудівного заводу, досвідчений фахівець, що має найвищий шостий кваліфікаційний розряд. Як повідомляє прес-служба підприємства, з результатом 436 балів їх працівник став кращим серед українських конкурсантів в номінації «Напівавтоматичне зварювання плавким електродом в середовищі активних газів». Сергія Кирпу нагородили кубком Бенардоса і дипломом суспільства зварювальників України. Також він претендує на отримання путівки для участі в ХI Міжнародному конкурсі зварювальників, який відбудеться наступного року в Китаї.

rss