28.09.2011
 За останні три роки кількість відходів на Деївському звалищі зросла в 12 разів. Про це повідомив заввідділом екології Геннадій Демьохін. За його словами, за рік Кременчук викидає на звалище 600 тис. кубометрів сміття, як промислового, так і побутового. «За таких умов ресурсів звалища вистачить максимум на 7 років», – зазначив Геннадій Демьохін. В першу чергу, збільшення кількості сміття, за словами головного еколога, відбувається через відходи промисловості. Демьохін рекомендує підприємствам обмежити вивіз промислового сміття. А ті відходи, які можна переробити, слід пустити в переробку.

28.09.2011
 Кременчужанин відкрутив колесо у чужої автівки. Залишати машину без нагляду не можна навіть на території гаражного кооперативу. Підтверджує це останній випадок, що мав місце в одному з таких кооперативів в нагірній частині міста. Чоловік нерідко ставив свою машину «Деу-ланос» не в гараж, а поруч. І це ледь не коштувало йому колеса. Подробиці в ПОДІЯХ.

28.09.2011
 На Полтавщині уже третій захисник прав споживачів попався на хабарі. Про таке повідомив прокурор Полтавської області Андрій Миронов. За його словами, днями виконуючого обов'язки начальника управління захисту прав споживачів затримали «на гарячому» під час отримання хабара. Розмір хабара не повідомляється. Обласний прокурор не втримався від іронічного зауваження. Мовляв, у це управління вже треба святих отців засилати. Третя справа про корупцію поспіль. У травня кримінальну справу за «Одержання хабара у великому розмірі» порушили щодо виконувача обов'язки начальника Управління у справах захисту прав споживачів. За хабар у 16 тис.грн.

28.09.2011
 29 вересня Кременчук відзначає 68-му річницю визволення від фашистів. З цієї нагоди о 9.30 ранку біля меморіалу «Вічно живим» відбудеться мітинг пам’яті. На місці меморіалу колись розташовувався фашистський концтабір, де було знищено понад сто тисяч людей. Окрім цього, 29-го вересня 70-та річниця сумної події для України – трагедії в Бабиному Яру. Нагадаю, Бабин Яр у Києві став могилою десятків тисяч євреїв, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, там було розстріляно понад 30 тисяч людей. Нинішній уряд України оголосив 29 вересня Всеукраїнську хвилину мовчання з нагоди 70-ї річниці Бабиного Яру. Хвилина мовчання відбудеться о 10 годині 29 вересня.

rss