28.09.2012
 Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом стрільби міліціонера по перехожих, яка сталася в ніч на 27 вересня в центрі Кременчука. Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, справа порушена по частині 4 статті 296 Карного кодексу України (Хуліганство, здійснене із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень). Покарання за такий злочин - від 3 до 7 років позбавлення волі. Розпочато досудове слідство, в ході якого і будуть з'ясовані усі обставини цієї події. Прокурор Кременчука Тимофій Кодола повідомив, що конфлікт виник між двома компаніями - в одній були міліціонери, які сиділи на лавочці і пили спиртне, а в іншій - кременчужане, які проходили мимо. Один з правоохоронців дістав пістолет для відстрілу гумових куль і почав стріляти, а потім втік до приміщення міського управління міліції. Двох потерпілих кременчужан госпіталізували в лікарню з пораненнями.

28.09.2012
 У Кременчуці щомісяця реєструються факти отруєння дітей. Майже у всіх випадках діти потрапляють на лікарняне ліжко з діагнозом отруєння чи то ліками, чи іншими небезпечними речовинами. Усе через недостатню увагу батьків, - констатує заступник головного лікаря міської дитячої лікарні Валентина Бондар. Випадок парного отруєння, як трапився 27 вересня, коли з діагнозом «отруєння ліками» у лікарню потрапили відразу двоє малюків, лікарі фіксують рідко. Діти - з різних родин, але майже одного віку: 1 рік 7 місяців і 1 рік 9 місяців. Один малюк випив пляшечку «Нафтизину», інший – більшу, ніж потрібно, дозу сиропу з антибактеріальною дією. Наразі стан здоров’я малюків стабілізувався. Їх перевели з реанімаційного відділенні у педіатричне.

28.09.2012
 З жовтня кременчужани- гіпертоніки зможуть придбати ліки зі знижкою 20%. З 1 серпня Уряд розпочав експеримент із забезпечення справедливих цін на ліки для хворих на гіпертонію. Ціни на таблетки для пацієнтів з підвищеним тиском вже знизилися на 10%, а з жовтня Міністерство охорони здоров'я планує розпочати компенсацію частини витрат гіпертоніків на придбання ліків - за рецептом їх можна буде купити з 20%-ою знижкою. Про це повідомляють Новини Полтавщини із посилання на заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля. Кабінет міністрів також наприкінці вересня встановив максимальні націнки на роздрібний продаж ліків, які почнуть діяти з 1 січня 2013 року. Так, на препарати вартістю до 100 грн допустимою є націнка у розмірі 25%, від 100 до 300 грн - 23%, від 300 до 500 грн - 20%, від 500 до 1 тис. грн - 15%, більше 1 тис. грн - 10%.

rss