28.10.2011
 На Полтавщині очікується сувора зима. Наш регіон опинився у числі областей, де синоптики обіцяють сильні морози вже у другій половині листопада. Як розповіла заступник начальника відділення метеопрогнозування Українського гідрометцентру Наталія Голеня, листопадові морози - до 30 градусів, на щастя, прийдуть всього на пару днів. І хазяйнуватимуть, окрім Полтавської області, у Сумській, Чернігівській, Харківській, областях. За такий холод варто "подякувати" арктичному повітрю, яке "завітає" з північного сходу і півночі через територію Росії. Проте і під час календарної зими, територія Полтавщини знов опиниться у сфері впливу 25-ти градусних морозів. Найморознішим буде січень. Але ця зима, як і минула, ймовірно, буде неординарною. Очікується багато різких перепадів в погоді. Морози змінюватиме відлига і навпаки. До речі, європейські гідрометцентри прогнозують Україні низьку температуру взагалі на весь листопад.

28.10.2011
 На Полтавщині шукають кадри в органи влади. Полтавська облдержадміністрація оголосила конкурс на зарахування до кадрового резерву на посади голів усіх 25 райнних адміністрацій області на 2012 рік. До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, працюють. Або працювали в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче п'ятої категорії або мають стаж роботи не менш як п'ять років на керівних посадах державних установ. Про перелік необхідних документів для подання та іншу додаткову інформацію можна дізнатися у Полтаві – на вул. Жовтневій, 45, кім.502,. Або за телефоном у Полтаві - 2-08-06.

28.10.2011
 У Кременчуці 10 листопада обиратимуть «Студента року». Вже традиційно змагання проходитимуть у двох категоріях – «важкій» і «легкій». У «легкій» – змагатимуться студенти училищ, коледжів та технікумів - медичного коледжу, педагогічного училища, льотного коледжу, Вищого ПТУ №7, коледжу університету, залізничного технікуму. «Важку» категорію представлять студенти вузів – нацуніверситету, кременчуцького університету екноміки та нових технологій та Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права. Переможцями будуть відповідного дві команди із «легкої» і «важкої» категорій. Конкурс «Студент року» проводиться в Кременчуці вже всьоме. Відбуватимуться змагання у міському Палаці культури, 10 листопада, початок о 18 –ій годині.

rss