28.11.2011
 Олег Бабаєв 29 листопада зустрінеться із кременчужанми. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, міський голова Кременчука звітуватиме перед територіальною громадою міста про свою роботу і поділиться планами міської влади на майбутнє. Спілкування із громадскістю проходитиме у міському Палаці культури – початок о 17 годині. Вхід вільний.

28.11.2011
 Кременчуцька влада знайшла господаря для зупинок громадського транспорту. Міськрада має передати землю під зупинками комунальному підприємству «Ринкова площа». Поки йдеться про землю під понад сотней зупинок, а усього їх в місті - близько 300. КП «Ринкова площа» шукатиме інвесторів, готових вкласти кошти у будівництво павільйонів. Натомість підприємець отримає можливість розмістити в комплексі зупинки свою торгову точку. На право облаштування зупинки планується проводити інвестиційні конкурси. Вимога, яку озвучив міський голова — об'єкт торгівлі не повинен займати більше, ніж 1/3 усього павільйону. Олег Бабаєв також обіцяє, що на зупинках не продаватимуть алкоголь і пиво. Передбачається, що зупинки будуть виконані в єдиному архітектурному рішенні, проекти вже розробило управління архітектури. КП «Ринкова площа» організовуватиме і прибирання зупинок.

28.11.2011
 У кременчуцьких дитячих садочків будуть свої сайти в Інтернеті. На сесії міської ради, яка відбудеться 29 листопада, депутати повинні затвердити програму перспективного розвитку міської галузі освіти на найближчі п'ять років. Вона передбачає, напрями розвитку дошкільних, загальноосвітніх і позашкільніх закладів. За розрахунками, загалом ця програма обійдеться міському бюджету в 131 мільйон гривень, проте усе залежить від того, як держава фінансуватиме програму. Відносно дошкільної освіти, йдеться передусім про відкриття найближчим часом двох садків – це на вулицях Петрусенко і Манагарова. Також садки для дітей з проблемами слуху, повинні оснастити комп'ютерними комплексами. У програмі закладені кошти на розробку сайтів для дитячих садочків, а також сайт з питань дошкільної освіти «Форум сім'ї - телефон довіри» з питань дошкільної освіти.

28.11.2011
 У Полтаві виховательку дитсадка посадили на три роки. Як повідомили у відділі зв’зків із громадскістю обласного управління міліції, торік у червні у Полтаві до кримінальної відповідальності за крадіжки в дошкільному закладі була притягнута 28-річна вихователька одного з дитсадків. Жінка вже мала судимість за аналогічний злочин, але якимось чином продовжувала працювати з дітьми. Встановлено, що спритниця в обідній час, коли діти спали, знімала з малюків золоті хрестики та забирала собі. Однак невдовзі батьки малечі помітили зникнення ювелірних виробів і звернулися по допомогу до міліції. Правоохоронцям вдалося довести причетність жінки до п’ятьох фактів обкрадання дітлахів. Також було встановлено, що у цей період жінка викрала золоті сережки у своєї знайомої, з якою разом проживала на квартирі.

rss