28.11.2012
 Кременчуцький донор заразився Віл-інфекцією, користуючись однією бритвою на чотирьох. Про цей випадок розповіла головний лікар Кременчуцької станції переливання крові Світлана Каплата. Цей молодий чоловік – донор. Як завжди, він прийшов здати кров, його перед цим традиційно обстежилили. Коли ж дізналися про позитивний результат, запросили, щоб розповісти. Стали розпитували, звідки могла з'явитися інфекція. З'ясувалося, що він, коли був на заробітках в іншому місті, жив з чотирма напарниками. І усі користувалися однєю бритвою на чотирьох.. За словами лікарів, чоловік дуже здивувався, що ВІЛ може передаватися таким чином.

28.11.2012
 У Кременчуці 1 грудня на площі Незалежності зберуться медики. Цього дня о 12.00 медичні працівники міста розпочнуть акцію, яка покликана привернути увагу пересічних мешканців до проблеми ВІЛ/СНІДу. Медики роздаватимуть листівки з корисною інформацією та контрацептиви. Загалом, до визначної дати 1 грудня - Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми - у Кременчуці пройде низка важливих заходів. Вони організовані міським центром здоров'я. Так, 30 листопада інформативні лекції відбудуться у двох університетах - КУЕІТУ і КНУ ім.М.Остроградського. Разом із тим, у рамках тижня боротьби з ВІЛ/СНІДОМ кременчуцькі школярі напишуть диктант «ДІТЯМ ПРО СНІД».

28.11.2012
 З 27 листопада по 17 грудня ДАІ перевіряє переобладнані автобуси. Як повідомили в міському відділі ДАІ, на пасажирах ці перевірки не позначаться. Розолм із тим ДАІшники не виключають можливих затримок в русі міжміських маршруток. Причиною перевірки послужило те, що за останній час інспектори ДАІ виявили в Україні понад півтисячі автобусів, які були переобладнані з порушенням норм технічної експлуатації. Через це, у ДТП, дуже сильно страждають пасажири. Перевірка торкнеться не лише маршруток, але і усього пасажирського і вантажопасажирського транспорту. При виявленні порушень штрафуватимуть на суму від 340 до 850 грн.

28.11.2012
 Міськрада розірвала договори оренди землі під яхт-клубом «Посейдон» і торговими рядами на Ново-Іванівському ринку, які були укладені з сім'єю Мельник - власників телеканалу «Візит». За рішення про розірвання договорів оренди землі проголосував 41 депутат із 48, що були присутніми в залі. Відзначимо, що згідно з проектом рішення сесії, після розірвання договору — до 30 листопада — земельні ділянки мають бути повернені в тому ж стані, що і на момент їх передачі підприємцю Тамарі Мельник. Наприклад, в затоні Дніпра — з пляжем, без причалу, будов та деревами. Якщо підприємець не встигне, її знову покарають штрафними санкціями.

rss