28.12.2011
 У вівторок стріляли у центрі Кременчука. Є постраждалі. Як повідомили у кременчуцькій міліції, 27 грудня в районі перехрестя вулиці Пролетарської і Бутирина, в меблевому магазині «Сакс», судові виконавці намагалися виконати рішення суду і описати майно власників торгового залу. Однак у середині магазину забарикадувався чоловік, що представляє одну із сторін конфлікту. За словами очевидців, лунали постріли. З травматичної зброї був поранений один з понятих. Також постраждав один з адвокатів – йому в обличчя бризнули сльозогінним газом з балончика. У «розборках» є щє одна потерпіла. Жінка заявляє про стусани, які отримала у результаті сутички. За наявними даними, приміщення магазину «Сакс» є причиної давнішньої бізнес-суперечки між колишніми бізнес-партнерами. Ціна питання, за неофіційною інформаціює, понад млн доларів

28.12.2011
 Кременчуцьку державну стоматологію будуть технічно переоснащувати. Оновлення обладнення чекає на всі державні стоматологічні поліклініки. Найбільше воно позначається на дитячій стоматологічній поліклініці: тут замінять 100% обладнання, у дорослих поліклініках – 50-60 %. Такі нововведення підтверджені прийнятою міською радою програмою оновлення стоматологічних поліклінік м. Кременчука на 2012-2016 роки. Загалом, згідно із програмою на оновлення обладнання у державник стоматполіклінках витратять протягом наступних 4-х років без малого 2 млн грн із міського бюджету.

28.12.2011
 Кременчуцькі злодюжки запасаються на Новий рік алкоголем і жуйками. Як повідомляє прес-служба міського управління міліції, щоб весело зустріти 2012 рік 36-річний чоловік викрав в одному з супермаркетів пляшку коньяку і пляшку лікеру на загальну суму 130 гривен. Охорона помітила факт крадіжки, затримала підозрюваного і викликала міліцію. Міліціонерам затриманий пояснив, що він безробітний йому бракувало грошей, щоб як слід підготуватися до зустрічі Нового року. Ще один кременчужанин вирішив запастися грошима, вкравши в одному з магазинів міста апарат з продажу жувальних гумок. 20-річний хлопець скористався тиснявою в приміщенні магазину і виніс з нього апарат. Зайшовши за будинок, він розбив автомат і дістав звідти монети номіналом по 50 копійок на загальну суму 70 грн. Через декілька днів спритника затримали міліціонери.

28.12.2011
 Начальник міліції Полтавщини Олександр Рудяк буде призначений начальником львівської міліції. Про це повідомило Львівське інтернет-видання «Західна інформаційна корпорація». Як зазначає telegraf.in.ua сам Олександр Рудяк підтвердив кременчуцькому інтернет-виданню новину про таке можливе кадрове призначення. За наявними даними на місце начальника обласної міліції Полтавщини планують призначити начальника ГУБОЗ МВС України Едуарда Федосова.

rss