29.03.2012
 Прокуратура знову направила в міськраду протест на рішення, у зв'язку з яким в 2012 році вартість оренди землі завдяки знижую чому коефіцієнту менше на 35%. 27 березня депутати навіть не включили у порядок денний розгляд прокурорського протесту. Водночас, як повідомив міський голова Олег Бабаєв, цей протест буде винесений на наступну сесію. При цьому він не виключає, що його можуть прийняти, адже бюджетній сфері бракує коштів. В той же час мер відзначив, що і серед депутатів є ті, хто заборгував за землю.

29.03.2012
 З 1 квітня на річках, ставках і водоймах встановлюється заборона на лов риби. Про це заявив, перебуваючи у Кременчуці заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула. За його словами, такі обмеження вводяться щорічно для того, щоб забезпечити спокійний нерест рибі. Заборона на Дніпродзержинському водосховищі діятиме з 1 квітня по 10 червня, малих річках - до 20 травня, озерах, старицях і затоках - до 30 червня. За дотриманням заборони на території області слідкуватимуть пересувні і стаціонарні пости рибінспекції. Для пошуку браконьєрів будуть притягнені працівники міліції, «Беркуту» і ДАІ. При цьому дозволяється любительський лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту і в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок

29.03.2012
 Автозаводський райвиконком та німецька неурядова організація «Німецьке об’єднання народних університетів» підписали договір про співпрацю. Іноземні гості планують надати фінансову підтримку університету у розмірі 2 тис 800 євро. Гроші будуть надаватися трьома траншами протягом року і використовуватимуться на проведення екскурсій, організацію навчання та придбання канцтоварів. Про це повідомила ректор університету ІІІ віку – керуюча справами Автозаводського райвиконкому Зінаїда Прохнич. За її словами, велике враження на іноземний гостів справив той факт, що вже протягом трьох років університет навчає людей похилого віку практично без будь-якої фінансової підтримки з боку держави.

29.03.2012
 В Кременчуці створять серце із людей. 5-го травня на площі Перемоги пройде флешмоб «Живе серце» - волонтери Всеукраїнської акції «Серце до серця» вишикуються у формі серця. Сама акція розпочнеться 16 квітня. У рамках акції відбудеться збір коштів на придбання інсулінових помп для маленьких кременчужан, хворих на цукровий діабет. 27 квітня пройде третій Благодійний бал, а 29 квітня - благодійний фотокрос. 5 травня відбудеться фінал акції. Цього дня в парку «Придніпровський» проведуть одразу кілька доброчинних заходів: ярмарок за участі навчальних закладів, концерт і марафон. Волонтери збиратимуть кошти по усьому місту.

rss