29.03.2013
 Як повідомив міський голова Олег Бабаєв, Південна залізниця може допомогти місту цьогоріч із ремонтом мосту: внести 50% потрібної суми на ремонт. Щодо конструкцій мосту, то фахівці Південної залізниці запевнили, що вони у нормальному стані. Заміні підлягає монолітна плита. Але такий ремонт обійдеться в десятки мільйонів гривень, а таких коштів у Південної залізниці немає. Тож поки про заміну плити не йдеться. Проте Кременчуку висунули умову – обмежити, а то й зовсім заборонити рух фур через міст, бо саме вони псують покриття і загрожують самим конструкціям. Наразі Крюківським мостом тимчасово обмежено рух вантажівок. ДАІ із 27 березня відправляє хури в об’їзд, поки не залатають ями на мосту.

29.03.2013
 Міліція шукає потерпілих від дій кредитних спілок «Київська» і «Перша Київська». Головне слідче управління МВС України проводить досудове розслідування в карному виробництві за фактом розкрадання грошових коштів вкладників цих кредитних спілок. Посадовців цих установи звинувачують у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах. Міліція звертається з проханням до усіх, хто був вкладником цих кредитних спілок, постраждав від неправомірних дій посадовців і до теперішнього часу не звертався в правоохоронні органи - до 20 квітня звернутися до слідчих Головного слідчого управління МВС України тел. (050-328-66-30).

29.03.2013
 У Кременчуці ветеринарна інспекція обіцяє зупиняти підприємства, на яких знайде незареєстрованих собак. Про це заявив головний ветеринарний інспектор міста Юрій Сливка на. Свою жорстку заяву він пояснив безвідповідальним ставленням керівників ряду міських підприємств до питання профілактики сказу. Зокрема, це стосується власників автостоянок. «Згідно з правилами, що затверджені міською радою, хазяїн собаки або той, на чиїй території він знаходиться, - несе відповідальність за тварину. У собаки має бути паспорт, зроблені усі щеплення. В іншому випадку - підприємство простоюватиме. У ветеринарної служби є на це необхідні повноваження – підкреслив головний ветеринар Кременчука.

rss