29.04.2011
 Сьогодні у Кременчуці розпочинеться міський благодійний бал. Усі кошти, зібрані під час його проведення, підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет. Благодійний Бал у міському палаці культури проходить вдруге. Торік організатори на закупівлю обладнання для новонароджених дітей - було зібрано близько 4,5 тисячі гривень. Цього року, звісно, розраховують отримали більше коштів.

29.04.2011
 В Кременчуці за порушення чистоти і порядку будуть «пускати кров». Такою образною мірою пригрозив нечипурам перший заступник міського голови Андрій Погребний. За його словами, минув час, коли задля наведення чистоти на підпорядкованих територіях підприємців і власників земельних ділянок лише просили та вмовляи. Тепер порушників будуть нещадно штрафувати – говорить перший віце-мер Погребний.

29.04.2011
 Влада пообіцяла кременчужанам безперешкодне транспортне забезпечення. На поминальні дні. За повідомленням із міського транспортного відділу, протягом неділі та понеділка в місті буде курсувати потужний транспортний резерв. Так, зокрема, організовують додаткові маршрутки і автобуси, що будуть курсувати у напрямках усіх великих місцевих цвинтарів. 2-й і 3-тій маршрут тролейбуса у ці дні будуть доїжджати до НПЗ і зупинятися поряд із Свиштовським кладовищем. До Старо-Реївського і Ново-Реївського кладовищ курсуватимуть автобуси маршруту № 20 та № 1. Крім того, передбачено, що 20-ка перевозитиме людей від Реївського до Свіштовського кладовищ. Головне, на кожному транспортному засобі обов’язково буде табличка із вказаним напрямком маршруту.

29.04.2011
 Мер Полтави попросив європейські міста подарувати тролейбуси. З відповідним проханням Олександр Мамай звернувся до мерів 73-х міст Європи. Про це сам полтавський мер повідомив на прес-сконференції вчора. За його словами, таким чином він насслідує досвід у міського голови Вінниці Володимира Гройсмана. Останній попросив трамваї в Швеції, і їм безплатно надали понад 70 шведських трамваїв у доброму стані. Як пояснив мер Полтави, справа в тому, що вимоги в європейських країнах до транспорту дуже суворі. Там оновлюють парк щороку. І перестають використовувати транспорт, який ще в належному стані і може їздити в Україні років 10–20. Олександр Мамай похвалився, що вже отримав кілька позитивних відповідей з деяких країн. Щоправда додав - "Поки що тролейбуси Полтаві не дарують, але обіцяють при нагоді це зробити». За його прогнозами, європейські країни можуть передати місту від 10 до 20 тролейбусів.

rss