29.05.2012
 У Кременчуці із 1-го червня дорожчає оренда землі. Депутати міської ради прийняли відповідне рішення на своій сесії у вівторок. Зокрема, депутати частково задовольники протест прокурора, який вимагав відмінити знижуючий коефіцієнт 0, 65. завдяки якому за оренду землі зараз плата менше на 35%. Прокурор вимагав ввести коефіцієнт 1, тобто, повністю відмінити знижку. Проте депутати пішли на його умови частково - тепер діятиме коефіцієнт 0. 75. Тобто, вартість оренди землі вже із 1 червня підвищиться на 10%.

29.05.2012
 Кременчужанам у рамках державної програми «Доступне житло» пропонують придбати 85 квартир. Про таке повідомляє прес-служба міськвиконкому. За цими даними, кременчужанам, які стоять на квартирному обліку, слід уважно ознайомитися із положеннями та умовами даної держпрограми. Головні умови: об’ктивна необхідність покращення житлових умов, перебувати на квартирному обліку, мати відповідний дохід та впевненість у своїй платоспроможності, . Наразі визначено, що у Кременчуці у рамках соціальної ініціативи «Доступне житло» за пільговою іпотекою можна буде придбати 80 квартир у будинку на вул. Манагарова, №23 (1 під’їзд), та 5 квартир у 278 кварталі б. №36. За більш детальною інформацією слід звернутися у відділ обліку та розподілу житлової площі, який розташований за адресою: вул. Шевченка, 38 або зателефонувати за номером: 2 – 02 – 84.

29.05.2012
 Міська рада у вівторок узгодила виділення 25 млн грн., які будуть отримані від випуску муніципальних облігацій, на придбання тролейбусів. Міський голова Олег Бабаєв у коментарі журналістам повідомив, що наразі розмістити облігації під 14% річних погодилися кілька банків. За два-три тижні буде остаточно відомо список фінустанов. Після цього необхідно буде отримати ще одно узгодження в столиці, а потім можна оголошувати тендер на закупівлю тролейбусів. У свою чергу заступник міського голови Володимир Тараторін оптимістично сподівається, що якщо все буде гаразд, вже у серпні можна буде виставити на маршрут нові електромашини.

rss