29.07.2011
 В Кременчуці в понеділок перевірять засоби сповіщення. Першого серпня, з 10.00 до 14.00, управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської облдержадміністрації включатиме для перевірки електричні сирени. Про це повідомив начальник управління надзвичайних ситуацій міськвиконкому Валентин Шафорост. Кременчужан просять дотримувати спокій і продовжувати займатися повсякденними справами.

29.07.2011
 Екологи попереджають, що мертва риба із Кременчуцького моря найближчими днями дістанеться Дніпровських берегів у Кременчуці. Як повідомив начальник міського відділу екології Геннадій Демьохін, серйозний замор риби, що спостерігався протягом тижня у водосховищі в районі сіл Шушвалівка і Мозоліївка, відгукнеться у Кременчуці. Оскільки ці районі розташовані вище за течією, то весь цей бруд очікується у нашій акваторії, - кажуе еколог. Щоправда, Геннадій Демьохін додає, що ситуація може бути і не такою загрозливою, якщо спека спаде і підуть дощі. До речі, за даними моніторнгу Кременчуцького водосховища, який здіснює СЕС, станом на 28 липня, рівень кисню у воді майже вдвічі нижче за норму. Натомість рівень марганцю перевищює допустиму межу у 7-разів.

29.07.2011
 Полтавських чиновників обіцяють звільняти навіть за пляшку коньяка/ За новим законодавством про корупцію навіть за подарунок у вигляді «набору вдячності» (коньяк, кава, цукерки тощо) посадовці можуть позбутися роботи. Про це нагадав присутнім на колегії в облдержадміністрації головний спеціаліст обласного управління з питань боротьби із корупцією Андрій Логвиненко. За його словами, «Якщо раніше можна було відбутися штрафом у 800 грн - тепер додалось ще й звільнення». За торішньою статистикою за подібні корупційні дії притягли до відповідальності 88 представників органів місцевого самоврядування та 5 держслужбовців. Цьогоріч "попались" уже 14.

29.07.2011
 У Кременчуці влаштують змагання з пляжного волейболу. 13 та 14 серпня в місті пройде Відкритий чемпіонат серед аматорів. Змагання пройдуть на центральному пляжі Кременчука поблизу кафе «Ахтамар» До участі в змаганнях допускаються команди колективів фізкультури, спортивних клубів, навчальних закладів та команди аматорів. Змагання проводяться з однієї партії з вибуванням по кубковій системі. У складі команди має бути не менше 4-х осіб- 2 чоловіка + 2 жінки. Команда-переможець змагань нагороджується кубком. Команди-призери змагань нагороджуються грамотами та медалями. Також, кубком нагороджується кращий гравець змагань і гравець – улюбленець публіки. Для участі у змаганнях необхідно до 10 серпня надати письмове підтвердження в головну суддівську колегію за адресою вул. Квартальна, 5 (ДЮСШ №2), довідки за телефоном: 2-00-16

rss