29.07.2013
 У Кременчуці записати дитину до дитсадка можна буде через інтернет. Найближчим часом у Кременчуці має запрацювати єдиний електронний реєстр черги дошкільних закладів, повідомив начальник управління освіти міста Геннадій Москалик. За його словами, формування електронної черги дозволить зробити процес влаштування дитини в дошкільний заклад прозорішим. Адже самі батьки, не виходячи з дому, зможуть дізнаватися, як просувається їхня черга. Електронна черга також дозволить звести до мінімуму контакти батьків із керівниками закладів дошкільної освіти. Тим же, хто вже поставив свою дитину в чергу на отримання місця у дитсадочку, реєструватися в Інтернеті не потрібно.Такі реєстри планують створити не лише для дошкільнят, а й для школярів.

29.07.2013
 На Полтавщині сільський голова попався на хабарі. Як повідомляє начальник відділу прокуратури Полтавської області Валерій Колос, голова сільради з Гребенковского району отримав від приватного підприємця 10 тисяч гривен за отримання дозволу на спил 100 кубометрів аварійних дерев на території сільради. Після отримання «відкату» з бізнесменом був підписаний відповідний договір на проведення робіт. На даний момент прокуратура почала карне виробництво, проводяться першочергові слідчі дії.

29.07.2013
 У Кременчуці міліція розшукує свідків аварії, яка сталася 24 липня, в 2.00, коли на перехресті вулиць Красина і Шевченка- зіткнулися Chevrolet Evanda і Mercedes Benz S550. В результаті аварії від отриманих травм на місці загинув пасажир Chevrolet, пізніше в лікарні помер водій Mercedesа. Водій Chevrolet, а також пасажирка Mercedes були доставлені в лікарню. За словами керівництва 3-ої міськлікарні, 21-річна дівчина, пасажирка Mercedes Benz S550, зараз у задовільному стані. Якщо ви стали свідком цього ДТП – будь ласка, повідомте у слідчий відділ розслідування ДТП старшому лейтенанту міліції Ланіну Сергію Павловичу. За адресою: Кременчуг, вул. 29 вересня, д.6, 3-й поверх, кабінет №48 або зв'яжіться телефоном 102.

rss