29.08.2012
 Кременчук цього року отримає 13 нових тролейбусів. Як повідомив міський голова Олег Бабаєв, три з них повинні надійти у місто вже в жовтні-листопаді. Електромашини будуть придбані завдяки випуску муніципальних облігацій на суму 25 млн грн. Шивдше за все, нові тролейбуси придбають у львівського автобусного заводу - він поки єдиний погодився прийняти кременчуцькі облігації. Міський голова також додав, що розраховує на те, що наступного року у Кременчука з'явиться можливість закупити нові тролейбуси у рамках державної програми. Полтаві з держбюджету на ці цілі раніше «перепали» 4 млн грн. Кременчук розраховує на 5 млн грн. Мер зауважив, що в нових тролейбусах зростає пасажиропотік - в Полтаві, наприклад, він збільшився на 40%.

29.08.2012
 Кременчуцька міськрада збільшила фінансування міських парків. Зокрема, депутати прийняли рішення збільшити на 750 тис грн. витрати на «Поліпшення технічного стану і благоустрій ставка у Міському саду. Гроші виділили за рахунок економії коштів екофонда. Раніше на парк вже було передбачено 6 млн грн., з них мільйон - на розчищення озера. Почати роботи збиралися вже цього тижня, але поки що не розпочали. Крім того, міськрада збільшила фінансування реконтрукції парку «Придніпровський»: виділено 630 тис грн. Як повідомив директор парку Андрій Нападайло, гроші витратять на мощення алей тротуарною плиткою. Цю роботу вже почали з алеї біля майданчика «Рошен», тепер підуть далі до Дніпра, можливо, захоплять і інші алеї.

29.08.2012
 У Кременчуці візьмуться за очістку каналізації. Міська рада виділила 1 млн. 400 тис. грн. на придбання комбінованої машини з муловідсмоктувачем та каналопромивочним обладнанням. За словами керівника відділу екологічної безпеки Геннадія Демьохіна, вона призначена для профілактичного санітарного очищення колодязів та трубопроводів міської зливової та побутової каналізації від мулу, ґрунтових наносів та інших забруднень, а також ліквідації в них аварійних засмічень. За словами головного еколога міста, відсмоктувач під високим напором води пробиває місця найбільшого забруднення каналізаційних мереж та одночасно висмоктує мул, тож цю техніку можна буде застосовувати під час та після тривалих злив, коли через забруднення піском ливневої каналізації на вулицях Кременчука виникають підтоплення.

rss