29.08.2013
 У Кременчуці знову перенесли дату Першого дзвоника — на понеділок 2 вересня. Як повідомили міськвиконкомі, таке рішення прийняте, виходячи з численних звернень громадян. Міський голова Олег Бабаев вже підписав розпорядженні про проведення Першого дзвінка в усіх школах міста саме 2 вересня в 8-00 ранку, – запевнили у прес-лужбі міськвиконкому. Додамо, що, за шкільні парти цього року сядуть майже 19 тисяч кременчуцьких учнів із них - перший раз у школу прийдуть понад 2 тисячі 200 першачків.

29.08.2013
 Кременчуцькі перевізники підтримали ініціативу влади і у День Знань безплатно возитимуть усіх школяриків. Як повідомив керівник міського відділу транспорту Володимир Кургаєв, з пропозицію від якою маршрутники не змогли відмовитися, виступив міський голова Олег Бабаєв. Тому у міських маршрутках для усіх кременчуцьких школярів (від 1 до 11 класів включно) проїзд буде безплатним до 11 години. Нагадаємо, раніше у міськвиконкомі пообіцяли безкоштовно возити в перший день навчання тільки першокласників.

29.08.2013
 Кременчужан запрошують побігати «З вірою в серці». Дорослим і маленькими кременчужанам пропонують допомогти зібрати гроші на медичне устаткування для лікування дітей з хворобами серця, а також почастують солодкими подарунками і покажуть святковий концерт. 21 вересня паралельно з відкриттям фестивалю «Extreme-zone», пройде третій благодійний забіг «З вірою в серці», повідомив заступник міського голови Віталій Малецький. Внесок для дорослих складе 40 гривен, для дітей - 20, але такі суми не обов'язкові, збирати будуть, хто скільки зможе дати – додав віце-мер. Співорганізаторами акції сталі ТМ «Данон», «Українська біржа благодійності» і організація «Відкриті сердця».

rss