29.09.2011
 В Кременчуці почали красти старі автомобілі. Другий угон за останні 2 дні скоєно на Раковці. По вул. Республіканській від буд. 95 угнали старенький Москвич 75 року випуску. Власник поставив машину біля під’їзду у середу близько 15-ої години, пропажу виявив сьогодні вранці. Державний номер викраденого Москвича: 39 954 СК. Нагадаю, буквально у вівторок 27 вересня невідомі викрали автомобіль ВАЗ 21063 – теж не нову машину. Як і в випадку з Москвичем, власник залишив машину біля під’їзду, тільки по вулиці Миру, а вранці її не знайшов. Як повідомили у міському управлінні міліції, швидше за все, крадії ці машини розберуть і здадуть, як металобрухт. Втім, версій розглядається багато: від продажу по частинах до звичайного хуліганства.

29.09.2011
 На Полтавщині скоєно найбезглуздіше пограбування. У Котельві 29-річна жінка повернулася додому і раптом виявила у своїй ванній непроханого «гостя». Чоловік встиг скупатися і на момент приходу жінки якраз голився перед дзеркалом. Перелякана жінка вибігла на подвір’я і подзвонила в міліцію. Але чоловік вистрибнув у вікно, прихопивши із собою награбоване – золоті прикраси і гроші. Втім, жінка запам’ятала, як виглядає чистоплотний грабіжник, і міліціонери його швидко затримали. У спортивній сумці, яка була при ньому, знайшли викрадені ювелірні вироби. Водні процедури коштуватимуть затриманому надто дорого - від чотирьох до восьми років ув’язнення.

29.09.2011
 Приміщення колишнього військового шпиталю в Кременчуці реконструюватимуть наступного року. Але що там буде, поки точно не визначилисьЯк повідомив міський голова Олег Бабаєв, наразі розглядаються кілька варіантів: розташування там міліцейського батальйону, військового ліцею або інші варіанти. Найближчим часом буде визначено нового господаря приміщення, що дасть можливість передбачити кошти в міському бюджеті на 2012 р. Щодо землі під будівлями, яка й досі належить Міністерству оборони, то Бабаєв впевнено заявляє, що до кінця року це питання буде вирішено на користь міста.

rss