29.11.2011
 Крюківській родині, будинок якої згорів у результаті ДТП,можливо допоможе міська влада. Як повідомляє vestnik.in.ua, нині у кременчуцькому міськвиконкомі вирішується питання про надання житла потерпілим. Сьогодні родині погорільців надали тимчасовий притулок у гуртожитку. Щодо приватного будинку №6 по вулиці Республіканській, який належав потерпілим і згорів внаслідок пожежі, то він, за визначенням спеціалістів, майже не підлягає оновленню. Не виключено, що кременчужанам нададуть квартиру, або ж віднайдуть засоби побудувати новий будинок на старому місці. Міський голова Кременчука Олег Бабаєв висловив здивування, що на крюківському вагонобудівному заводі, працівником якого є чоловік, поки не виявили бажання допомогти потерпілій родині.

29.11.2011
 У Кременчуці 22-річний хлопець на підпитку викрав автомобіль, але не зміг виїхати з двору. Як повідомляють в міському управлінні міліції, угон стався в ніч на 27 листопада, з внутрішнього двору Будинку торгівлі. Хлопець вийшов з найближчого ресторану напідпитку і якось забрів в двір, намагаючись знайти вихід на вулицю. А натрапив на автомобіль KIA, який як потім з’ясується належить 60-річному кременчужанину. Він смикнув дверцята - вони просто відкрилася. Сів в салон, а ключі вже стирчать в замку запалення. Спочатку викрадач намагався маневрувати по двору і наїхав та пошкодив «Газель», що стояла там. Коли, нарешті, знайшов виїзд, його зупинили міліціонери батальйону патрульної служби, що проходили повз. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи

29.11.2011
 У Комсомольску троє 16-річних дівчат кілька годин знущалися зі своєї ровесниці. Про це повідомили в обласній прес-службі міліції. 10-класниця вечірньої школи, учениця 11 класу гімназії і студентка профтехучилища у Комсомольску запросили свою однолітку на «розборки» у парк. Вони вважали, що дівчина не бажає віддавати браслет їхньому приятелю, а тому з нею необхідно поговорити жорсткіше. В процесі «пошуку правди» дівчини розійшлися не на жарт. За словами міліціонерів, вони не лише били її, але і змусили, як вони їй говорили, «рити собі могилу», а також писати передсмертну записку, і навіть різати власноручно вени. Крім того, вони зірвали у своєї «жертви» ювелірний ланцюжок з шиї - в якості компенсації за втрачену річ. Міліція відзначає, що жоден із перехожих, якому довелося стати випадковим свідком тортур, навіть не зупинився, не зробив зауваження і не спробував зупинити агресію підлітків. Дівчата припинили тортури лише через декілька годин, коли їм самим це набридло.

rss