29.11.2012
 У Кременчуці шахраї полюють на дітей. У міліцію звернулася мешканка вулиці Московської. Вона повідомила, що з її квартири зникли ювелірні вироби, фотоапарат, 3600 грн. і 600 євро. Загальний збиток оцінений в 15 000 грн. В ході слідства з'ясувалося, що квартиру обікрали дві шахрайки. 12-річна донька господарки квартири йшла з школи додому, по дорозі до неї заговорили дві жінки. Вони розповіли дівчинці, що її зурочили і пообіцяли допомогти. Але для цього потрібно. Мовляв потрапили у квартиру, де вона живе. Дитина привела жінок додому, показала де і що лежить. За описом дівчинки, шахрайкам на вигляд було близько 30 років. Обидві - світловолосі, одягнені у світлі куртки.

29.11.2012
 У Кременчуці відкрити перинатальний центр. Відділення розраховане на 20 місць і тут є можливість виходжувати дітей, що народилися вагою менше кілограма. На ремонт перинатального центру, або, як його ще називають, педіатричного відділення для недоношених дітей, витратили 3 мільйони гривень. Відділення розташоване на 3-му поверсі міського пологового будинку. Реконструкцію почали ще у березні і планували завершити ще у вересні, але строки ремонтів затягнулись через брак фінансування. Як зазначив головний лікар міського пологового будинку Ярослав Прокопчук, перинатальний центр обслуговуватиме не лише Кременчук, а й Кременчуцький, Козельщанський, Семенівський, Глобинський райони. Тут перебуватимуь діти вагою від 850 гр. Дітям же з меншою вагою надаватимуть допомогу і переводитимуть в обласний перинатальний центр у Полтаву.

29.11.2012
 Депутати дозволили Кременчуцькому тролейбусному управлінню узяти 500 тис грн. кредиту. Таким чином, тролейбусне управління розрахується з боргами перед Пенсійним фондом. Кредит видасть банк «Фінанси і кредит», в заставу дозволено внести тролейбуси. За даними начальника управління економіки Миколи Здойми, борг КТУ перед Пенсійним фондом складає близько 2 млн. грн. В ході переговорів було вирішено, що КТУ погасить 500 тис грн. боргу, а фонд спише їм штраф і пеню на більш ніж 1 млн. грн

29.11.2012
 Тим часом, в Кременчук приїхали три нових тролейбуси. Перший прийшов у місто 28 листопада ввечері. На кордоні міста його зустріли заступник міського голови Віктор Калашник і начальник тролейбусного управління Олександр Вертюх. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, новий спарений тролейбус фіолетового кольору приїхав з Львова. Ще два тролейбуси надійшли у місто у четвер. Цікаво, що усі тролейбуси фіолетового кольору. Нагадаємо, що фіолетовий колір широко використовуюся міським головою Олегом Бабаєвим під час виборів у 2010 році. Щоправда, як зазначає Телеграф, Олег Бабаєв повідомив виданню, що колір тролейбусів Кременчук не замовляв спеціально.

rss