29.12.2011
 Кременчуцька міліція у зв’язку із новорічними святами переходить на посилений варіант несення служби. На вулицях міста працюватимуть не менше половини особового складу міліціонерів. А безпосередньо в новорічну ніч, особливо біля святкових ялинок, чергуватимуть загалом від 150 до 200 правоохоронців. Міліціонери обіцяють бути максимально лояльними до нетверезих людей, щоправда, якщо ті не чинять правопорушень і не заважають іншим. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть ялинкам на Моложіному, «Кредмаші», зіпинці ДК «КрАЗ», у центрі та на Раківці. Звісно, під контролем будуть усі 13 –ть офіційнизх ялинок, встановлених у місті до нового року. У ніч з 31 грудня на 1січня концентрація правоохоронців на вулицях буде максимальною, - пообіцяли у кременчуцькій міліції.

29.12.2011
 У Кременчуці викрили шахрайство в одному із місцевих філій банку. Події мали місце ще у 2008 році. 36-річна кременчужанка, на посаді спеціаліста з кредитування одного з банків, виготовляла завідомо фіктивні довідки про прибутки, що призвело до погодження заяв у кредитному комітеті та видачі кредитів на суму близько 1 мільйона гривень. За інформацією правоохорнців, жінка займалася переважно оформленням автокредитів. За це працівниця банку звісно отримувала певну винагороду. Наразі правоохоронці задокументували 32 факти підробки документів. Більшість кредитних автомобілів, були конфісковані банком за несплату кредиту. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Жінці загрожує штраф або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років.

29.12.2011
 У Кременчуцькому краєзнавчому музеї буде відкрито відділ історії авіації та космонавтики. Таке рішення прийняли депутати Кременчуцької міськради на сесії. Відкриття цього відділу стане початком в реалізації комплексу заходів щодо організації у Кременчуці «Музею історії авіації та космонавтики», висвітлення авіаційної історії нашого міста, увічнення пам’яті видатних авіаторів і всіх спеціалістів, причетних до повітроплавання та авіабудівництва, вважає прес-служба мерії Кременчука. Краєзнавцям, що багато років займались досвілідженням історії авіації в місті, виділять три ставки.

29.12.2011
 Кременчуцьких МНСників переоснастять. Міськрада затвердила програму забезпечення пожежної безпеки Кременчука на 2012-2015 роки. За підрахунками МНСників, на виконання вищезгаданої програми їм знадобиться щонайменше 250 тисяч гривень щорічно (тобто 1 млн грн на 4 роки). На ці гроші міські рятувальники мають намір придбати нове пожежно-технічне та аварійно-рятувальне обладнання, що дасть можливість розширити участь кременчуцьких підрозділів у ліквідації більш широкого спектру пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Також МНСники планують закупити сучасні засоби зв'язку, засоби захисту органів дихання та шкіри, паливно-мастильні матеріали

rss