30.03.2012
 У Кременчуці зафіксований випадок інтернет-шахрайства, повідомила прес-офіцер міськуправління міліції Лариса Майоршина. 28 березня у міліцію звернувся 22-річний хлопець, який займається продажем товарів через Інтернет. Він заявив, що з його банківського рахунку зняли усі гроші. З’ясувалося, що з ним зв’язалися потенційні віртуальні «покупці» і замовили велику партію товару. При цьому попросили реквізити, щоб якнайшвидше переказати гроші. Продавець повідомив зловмисникам не лише номер банківської картки, але і її код, і пароль — тобто ті дані, які повинні бути виключно в особистому користуванні. Звичайно, грошей з його картки зникли. На рахунку було 707 гривень. Міліція проводить дослідчу перевірку.

30.03.2012
 Ремонт доріг у Кременчуці розпочинається 2-го квітня. Найпершими до ладу після зими почнуть приводити вулиці Пролетарську і Першотравневу. А вулицю 50 років Жовтня продовжать капітально ремонтувати. Про це на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі повідомив начальник КП "Дорожньо-ремонтне будівельне управління" Григорій Бутко. За його словами, з 2 квітня на цьому підприємстві почне працювати один асфальтовий завод, з 10 квітня - другий. У найближчих планах кременчуцьких шляховиків - ремонт дороги на Молодіжному. Гроші, 3,5 млн. грн., повинен виділити в якості внеску в розвиток інфраструктури міста нафтопереробний завод. Як відмічають в мерії, перший транш з цієї суми чекають найближчим часом, поки дорогу почнуть ремонтувати за рахунок ШРБУ. В цілому, на ремонті міських доріг працюватиме 4 бригади вищезазначеного підприємства.

30.03.2012
 Кременчужанка підхопила ботулізм через в'ялену рибу. Про це повідомляє Кременчуцька міська санстанція. За даними лікарів, 28-річна дівчина отруїлася 26 березня після того, як поїла в'ялену тараню, приготовану в домашніх умовах. Пацієнтка стверджує, що рибкою її пригостили знайомі. Стан дівчини лікарі оцінюють як середньої тяжкості, одужання настає повільно. Як повідомляє санстанція, лікарні Кременчука не забезпечені достатнім запасом противоботулінічної сироватки. Лікарі попереджають, що ботулізм є дуже важким харчовим отруєнням, яке часто призводить до фатальних наслідків.

30.03.2012
 У Кременчуці в останні дні різко збільшилася кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції . Про таке повідомив начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко. За його словами, лікарні сьогодні просто «забиті» хворими на ГРВІ. В той же час він говорить, що до епідпорога і введення карантину в місті ще далеко. Стабілізації ситуації сприятимуть і весняні канікули у школах. У Кременчуці весняний відпочинок триватиме із 6 по 17 квітня.

rss