30.04.2013
 «Німецький будинок» у Кременчуці рік стоятиме облізлим. Наразі працівники керуючої компанії "Житлорембудсервіс" оббивають з цього будинку плитку, яка повідставала. Як зазначив головний комунальник міста Сергій Ярош, цю роботу вони проводять за додатковою угодою, яку ця керуюча компанія склала із міськвиконкомом. Проте це лише один вид робіт, яку взявся виконати «Житлорембудсервіс». Про облицювання плиткою цього будинку в угоді не йдеться. Не має грошей і в міському бюджеті на нову плитку для Німецького будинку», - стверджують в управлінні житлово-комунального господарства.

30.04.2013
 Асфальтувати Крюківський міст планують з 20 травня. Про це повідомляє Телеграф із посиланням на начальника міського управління житлово-комунального господарства Сергія Яроша. 13 травня відбудеться розкриття тендерних пропозицій. Стане відомо, хто освоюватиме 924 тисячі гривен, виділеної з міського бюджету. Нагадаємо, зараз увечері і вночі працівники міської дорожньої служби фрезерують міст. На ці цілі використовуються гроші Південної залізниці, яка виділила 450 тисяч гривен. Міські гроші підуть безпосередньо на асфальтування. Таким чином ямковий ремонт моста обійдеться в 1 млн. 374 грн. Асфальтувати будуть вдень, роботи збираються виконати за півтори-два тижні.

30.04.2013
 Благодатний вогонь з Єрусалиму, який привезуть до Кременчука, зможуть побачити всі. Як повідомив Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, усе дійство розпочнеться у суботу 4 квітня на площі Незалежності в Кременчуці. О 21-ій годині на великому екрані розпочнеться відеоповтор про запалення Благодатного вогню в самому Єрусалимі. Приблизно о 22-ій годині святиня прибуде в Кременчук. Віряни ж які прийдуть на площу Незалежності зможуть запалити свічки від Благодатного вогню. Далі священнослужителі розвезуть запалені свічки в усі кременчуцькі храмів, де приблизно о 23.30 почнеться урочисте Великоднє богослужіння.

rss