30.05.2011
 Кременчуцький центр ранньої соціальної реабілітації хочуть перевести під обласне підпорядкування. Область в свою чергу хоче передати заклад під повну опіку держави. Кременчуцька влада тільки за. Є звернення міського голови Бабаєва до губернатора Удовиченка і до облради з цього приводу. Центр ранньої соціальної реабілітації зараз фінансується з міського бюджету і отримує 1 млн. 200 тис. грн на рік. Кременчук спрямує ці гроші на інші потреби, а з державного кошику заклад отримає більш гідне фінансування, впевнений заступник міського голови Віктор Калашник.

30.05.2011
 В Кременчуці розчистять озеро в Міському саду, відремонтують насоси для відкачування ливневих вод і придбають сміттєвози. Усе це стало можливим, завдяки коштам з екологічного фонду, до якого платять податок місцеві підприємства. Цього року, як повідомили в міськвиконкомі, місто отримає з екологічного фонду 28 млн. грн. Сума, яка дуже тішить міську владу. Кошти розподілять уже на найближчій сесії міської ради, а планів щодо розподілу чимало. Найбльшу частку екологічних грошей – понад 17 млн. грн. спрямують на реконструкцію станції перекачування №17 і будівництво напірного колектора від неї. Ця СП створює величезні проблеми у водовідведенні для Молодіжного і Великої Кохнівки.

30.05.2011
 Кременчуцька влада буде зносити незаконні пивні намети. У мерії очікують резонансу і просять міліцію долучитися. Як повідомив керівник міського відділу контролю за благоустроєм Сергій Гарифов, перевірено 25 сезонних майданчиків. У результаті лише у п’яти підприємців були у наявності всі документи, а 9 власників сезонних точок взагалі не мали жодного документа, відсутнє також необхідне для роботи в спеку устаткування та дозволи СЕС. У відділі благоустрою додають, що 4 підприємці добровільно зняли свої намети. Власники ще двох наметів в районі Молодіжного – мають намір це зробити найближчим часом. А ось сукупна сума штрафів накладених на незговірливих власників сезонних майданчиків на сьогодні становить 11 тис. грн. Втім, є й такі, які не бажають, ані сплачувати штрафи, ані демонтувати свої незаконні намети. Прикриваються покровителями із числа вискокопосадовців і депутатів міської ради.

rss