30.05.2012
 У Кременчуці шахраї під виглядом соцпрацівників обікрали 90-річну бабусю. Діяли за традиціним сценарієм: начебто принесли пенсіонерці «грошову допомогу» і попросили решту з великої купюри. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, 29 травня дві жінки (слов'янській зовнішності) подзвонили в квартиру пенсіонерки, яка проживає в центрі міста, і представилися соціальними працівниками. Вони сказали, що принесли жінці матеріальну допомогу. Та пустила їх у помешкання. Грошова купюра, яку давали шахрайки, була великого номіналу, і бабусі довелося шукати решту. Поки вона копирсалася у шухлядках, зловмисниці самі знайшли в квартирі заховані бабцею тисячу грн і забрали їх собі. Міліція шукає злочинниць - на вигляд їм 25-30 років.

30.05.2012
 У Полтаві нетверезий чоловік погрожував підірвати дітей. Інцидент мав місце 29 травня. О 16 годині 25 хвилин, до чергової частини Полтавського міського управління міліції по лінії «102» надійшло повідомлення від адміністратора приватного спортивно-оздоровчого закладу про те, що у приміщення їхньої організації зайшов невідомий чоловік та погрожує його підірвати. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. При виїзді було встановлено, що погрози підірвати заклад виказував 28-річний непрацюючий мешканець міста Полтава. За словами працівника спортивного закладу, на момент «візиту» незнайомця, в залі займалося близько десяти дітей. На щастя, вибухівки ні в приміщенні, ні на прилеглій території міліціонери не виявили.

30.05.2012
 У Кременчуці реанімують комунальні аптеки. Як повідомив депутат міськради Микола Черныш, це питання було обговорене з губернатором області і в планах розглянути його на наступній сесії міськради в червні. На створення мережі комунальних аптек у Кременчуці планується виділити 1 млн грн. з бюджету. За словами жепутата, особливо аптек потребують такі мікрорайони як Реївка, Лашки, Раковка. Також комунальні аптеки планують розмістит у 1 і 3 міськлікарнях. Щоб зробити ціни на ліки прийнятними передусім для соціальновразливих верств населення, ці аптеки вимагатимуть дотації бюджетних коштів.

rss