30.05.2013
 «Укртатнафта» пообіцяла грошей на ремонт дороги на Молодіжному. Про таке журнаілстам розповів міський голова Олег Бабаєв. За його словами, напередодні він мав зустріч із мільярдером Ігорем Коломойським. Під час якої власник Кременчуцького НПЗ пообіцяв міському голові Кременчука виділити 3 млн. грн. на ремонт дорогі на Молодіжному. Щоправда обіцяних 3 млн. не вистачить на повний ремонт дороги від вулиці Радянської Армії до Керченської, але найрозбитіші ділянки буде відремонтовано, – вважає Бабаєв.

30.05.2013
 А наступного року кременчуцька влада планує придбати автомобільні ваги. Щоб зважувати хури, що їдуть через місто. Ваги планують встановити на в’їзді в Кременчук. Таким чином буде обмежено рух транзитного транспорту, а саме великовантажних автомобілів, які зазвичай й руйнують шляхи. Проте автомобільні ваги розраховують придбати не раніше наступного року. А для цього у міський бюджет буде закладена відповідна сума коштів. Наразі із даїшниками досягнуто домовленість щодо жорсткого контролю руху великовантажних автомобілів Крюківським мостом.

30.05.2013
 У Кременчуці 29 вересня, у рамках святкування Дня міста, відбудеться пройде третій кременчуцький «Майдан's». Участь в постановці номера візьмуть практично усі хореографічні школи нашого міста (не лише палаци і колективи). Про таке повідомила керівник міського управління у справах сім'ї, дітей і молоді Ольга Усанова. Планується, що танцювати на площі міста буде близько 600 чоловік, це більше 20-ти колективів. Постановка вже розроблена, вибрана фонограма. На початку вересня танцюристи вже будуть проводити репетиції танцю.

rss