30.06.2011
 У Кременчука може з’явитися ще одне місто-побратим. Тринадцяте за рахунком. Кременчуцькій владі запропонували встановити побратимські відносини з азербайджанським містом Сумгаїт. З такою ініціативою виступив посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі під час робочої поїздки по Полтавській області. Повідомляють, що міський голова Олег Бабаєв до пропозиції посла віднісся схвально, тим більше, що кременчуцький мер має азербайджанське коріння. Сумгаїт - третє за площею місто Азербайджану, розташоване за 30 км від Баку – столиці країни. Населення міста складає понад 400 тис. В Сумгаїті в основному зосереджена нафтохімічна промисловість. Список побратимів Кременчука постіно оновлюється і на разі складає 12 міст з різних країн.

30.06.2011
 В Кременчуці перевіряють і супермаркети. Протягом місяця в місті працюватимуть фахівці ветеринарної міліції Полтавської області, повідомили з міськуправління міліції. Відомо, що вони вже перевірили супермаркети Білла, Простор, АТБ і Літо. Перевіряють в першу чергу м’ясну продукцію. Після перших перевірок складено 4 адмінпротоколи про порушення ветеринарно-санітарних вимог. Про остаточні результати роботи в Кременчуці у ветеринарній міліції обіцяють повідомити пізнше.

30.06.2011
 В Кременчуці з 1 липня посилюють боротьбу зі стихійною торгівлею. Про це повідомив виконувач обов’язки керівника міськуправління внутрішніх справ Сергій Зюбаненко. За його словами, якщо раніше цією проблемою безпосередньо займалися два патрулі, тепер їх буде чотири. Але головна відповідальність буде покладена на дільничних інспекторів. В першу чергу міліція буде звертати увагу на стихійну торгівлю продуктами, які швидко псуються. В літню спеку це може мати неприємні наслідки. Але, як зауважив Сергій Зюбаненко, міліціонери до ситуації ставитимуться з розумінням.

30.06.2011
 Ремонт теплових мереж на Молодіжному завершений, подавати гарячу воду почнуть 1-2 липня. Про таке повідомив головний інженер Кременчуцької ТЕЦ ВАТ «Полтаваобленерго» Сергій Солдатов. Після Молодіжного, з 4 липня по 7 серпня, на ремонті перебуватиме ділянка мережі ТЕЦ-КрАЗ: гарячої води не буде в кварталі 304, на вулицях Петровського, Київської, частково Московської у бік автопарку та районі кар'єру «Кварц».

rss