30.08.2013
 У Кременчуці серйозно бракує водіїв тролейбусів. На лінії з вересня, як планувалося раніше, не можуть випустити 45 тролейбусів — обіцяють максимум 43. За словами начальника міського транспортного відділу Володимира Кургаєва, причина в тому, що не вистачає водіїв. З 33 курсантів, які вивчилися на водіїв, залишилося 16. Кургаєв також додав, що зараз навіть не можуть набрати групу для навчання. Потрібно 10 чоловік, а охочих — тільки 8.

30.08.2013
 Втікача із кременчуцької колонії впіймали у Градизьку на автостанції. Затримання було проведене 29 серпня, близько 20.00. Як повідомили в прес-службі управління державної пенітеціарної служби, інформацію про місце розташування утікача правоохоронців повідомили пересічні громадяни. У міліції Кременчука говорять, що зараз засуджений доставлений в ізолятор тимчасового утримання. У прокуратурі міста додали, що слідство за фактом перевищення влади або службових повноважень триває.

30.08.2013
 Кременчуцькі депутати дали згоду на отримання кредиту на новий міст. 35 мільонів гривень на проектування місто взяло під державні гарантії. Як повідомив міський голова Олег Бабаєв, що є Постанова Кабміну, яка дозволяє Кременчуку проводити тендер для отримання кредиту комерційних банків під гарантії держави. «Всі зобов’язання щодо виплати відсотків по кредиту та погашення самого кредиту бере на себе держава», – пояснив мер.

rss