30.09.2011
 Нові водії тролейбусів в Кременчуці приступають до перевезення пасажирів уже в понеділок. Про це повідомив директор тролейбусного управління Олександр Вертюх. За його словами, перша група водіїв успішно склала іспити і приступає до практики. Друга група «сяде за парти» в КТУ з 6 жовтня і наприкінці листопада складатиме іспити в ДАІ. Окрім цього, як додав Олександр Вертюх, п’ятеро кременчуцьких водіїв тролейбусів повернулися до рідного міста з Москви і зараз проходять стажування.

30.09.2011
 Випробування завершилися успішно на мережах, які так довго міняли. Маються на увазі труби на вулицях Шевченка і Бутиріна. Як повідомив директор Кременчуцької ТЕЦ Сергій Солдатов, теплові магістральні мережі до опалдення готові. А замінили приблизно 2 км труб. Енергетики кажуть, що строк їх експлуатації становить 25 років. Сергій Солдатов додав, що для повного завершення опоряджувальних робіт потрібно ще днів 8, і вже з понеділка дорожники можуть починати ремонт ділянки вулиці Шевченка від Першотравневої до Леніна, за тиждень – і до Бутиріна. Втім, загалом труби в центрі дуже старі і більшість вже давно вичерпали строк експлуатації.

30.09.2011
 В Кременчуці три десятки будинків можуть залишитися не лише без гарячої води, а й без опалення. Точніше це 29 житлових будинків по вулиці Бутиріна. В процесі гідравлічних випробувань мереж в центрі, під будинком №28 по Бутиріна прорвало трубу. І як з’ясувалося, замінити трубу на разі немає можливості – трУби на складі взагалі відсутні. Як повідомив начальник Кременчуцької філії ПОЕ Сергій Андрієвський, закупити нові труби можна тільки через центральний офіс енергокомпанії в Полтаві. Замовлення було зроблено вже давно, але керівник Полтаваобленерго пішов у відпустку і питання зависло в повітрі. Тим часом, кременчужани - без гарячої води. А в разі різкого зниження тем-ри повітря і подальшого зволікання з ремонтом – можуть залишитися і без опалення. Міський голова Олег Бабаєв заявив, що енергокомпанія його вже «дістала», і пригрозив поскаржитися у найвищі інстанції, аж до міністра.

30.09.2011
 У Полтаві сьогодні їздитиме тролейбус-читальня. 30 вересня — день бібліотек. У зв’язку із цим в обласному центрі вирішили провсти незвичну акцію. Обласна дитяча бібліотека ім. Панаса Мирного організовує виїзну виставку, де будуть книги і журнали з фондів. А також виїзний читальний зал. З 10:00 до 12:00 у Полтаві їздитиме тролейбус-читальня. Як повідомляють організатори, в транспорті на сидіннях покаладуть різноманітні книги, а також візитки бібліотек міста. Тролейбус можна буде упізнати за яскравими написами на на кшталт: «Читання — свято душі. Влаштуй собі свято». Ідею влаштувати тролейбус-читальню полтавчани запозичили у росіян.

rss