30.11.2012
 Нові три фіолетові спарені тролейбуси поки не виїдуть на маршрути. Про це повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. За його словами, тролейбусне управління чекає ще 10 машин, які мають надійти до кінця року. Мер додав, що міська влада просила пофарбувати усі тролейбуси в синьо-білий колір (колір прапора міста). Але перші три з них будуть все ж фіолетовими. Втім у планах – розмітити на усіх тролейбусах логотип Кременчука. Крім цього міський голова повідомив журналістам, що водіїв кременчуцьких тролейбусів одягнуть в уніформу. За словами Олега Бабаєва, кожен водій і кондуктор отримає по два комплекти форми. Наразі фірмовий одяг розробляють дизайнери. Мер запевнив, що ні водіям, ні кондукторам платити за форму не доведеться. Начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаєв розповів про деякі технічні характеристики нових тролейбусів. - У них запас ходу без живлення 500 метрів.

30.11.2012
 У четвертій міськлікарні наступного тижня запрацює новий флюорограф. Про це повідомив начальник міського управління охорони здоров'я Валерій Литвиненко. За його словами, новий цифровий флюорограф має мінімальну дозу опромінення пацієнтів і медпрацівників. А за кілька днів в першій лікарні запрацює новий рентген-апарат. Зараз там проводяться пускові роботи, - додав Литвиненко. Він також відзначив, що новий рентген-апарат потрібен дитячій, другій і третій лікарням, бо тим вже по 30 років. Водночас, міська влада Кременчука подала до Міністерства охорони здоров'я заявку на купівлю в 2013 році великого медустаткування за кошти бюджету. Про це повідомив віце-мер Віктор Калашник. За його словами, зокрема, Кременчуку конче потрібен комп'ютерний томограф та сучасні рентген-апарати.

30.11.2012
 80% пацієнтів в лікарнях Кременчука задоволені якістю харчування. Принаймні так стверджують, у міському управлінні охорони здоров'я. Кажуть провели спеціальне анкетування пацієнтів щоб визначити, чи задоволені вони якістю лікарняних харчів після відкриття централізованого харчоблока два місяці тому. Опитані пацієнти заявили, харчування стало смачнішим та й порції значно більші – тішаться у міському управлінні здоров’я. Водночас, 10% опитаних пацієнтів воліють ще кращого харчування у лікарнях.

30.11.2012
 У Кременчуці невідомі обікрали Lexus депутата райради. Зловмисники розбили бічне скло у новенькій машині і поцупили документи та посвідчення водія. Lexus належить 29-річній депутату Крюківської районної ради, яка є директором одного з місцевих комунальних підприємств. Як повідомляє «Телеграф», подія зареєстрована 29 листопада, в 18-50 по вулиці Ярмарковій. Грошей в машині у неї не було, - повідомили видання у джерелах міліції. Нині тривають пошуки злодіїв.

rss