31.05.2011
 В Кременчуці батько викрав власну дитину. Курйозний випадок стався днями в центрі міста. Кременчужани побачили на вулиці не зовсім тверезого чоловіка, який біг, тримаючи у руках корзину з немовлям. Перехожих ситуація схвилювала, вони не побоялися затримати чоловіка і викликали міліцію. Як з’ясували правоохоронці, чоловік – дійсно батько дитини. Того дня він разом із співмешканкою, тещею і кумами похрестили дитину в церкві. Подію вирішили відзначити на березі Дніпра. Не обійшлося без спиртного. Потім 38-річний батько посварився із тещею, вихопив у неї корзину з донькою і пішов по вулиці Цюрупи, де його і затримали перехожі. Їм здався підозрілим п’яний чоловік із немовлям. Те, що цей чоловік і є батьком дівчинки підтвердили пізніше і теща, і матуся, яка до речі, теж була напідпитку. Правоохоронці кажуть: якихось покарань до подружжя не застосовували, обмежилися профілактичною бесідою. Мовляв, не варто пити, коли на руках така мала дитина. А перехожим подякували за пильність.

31.05.2011
 Кременчужан просять назвати претендентів на звання почесного громадянина. Нагадаю, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кременчука» проводиться раз на 5 років до ювілейного Дня міста. Цього року Кременчуку виплвнюється 440 років. Отже, у міськвиконкомі чекають пропозицій від кременчужан. Заявки будуть прийматися до 30 червня. Обговорення запропонованих кандидатур триватиме протягом липня і серпня, в тому числі і у засобах масової інформації. Загалом, міська влада планує ювілейний День міста відзначити широко і на високому рівні. Для цього прийматиме усі пропозиції і побажання від жителів. Також оголошено конкурс на кращий логотип майбутнього свята Кременчука.

31.05.2011
 Кременчуцькі депутати просять правоохоронців штрафувати нерадивих собачників - тих, хто порушує правила вигулу собак. З відповідним запитом сьогодні на сесії міськради виступив депутат міськради, член фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко. Він відзначив, що зараз у Придніпровському парку собак вигулюють без намордників, повідків, а власники не прибирають за тваринами. Депутат зауважив, що це є порушенням правил вигулу тварин, затверджених раніше в Кременчуці. Робити зауваження порушникам повинні міліціонери, проте вони цього практично не роблять, каже Юрій Гриценко. За його даними цього року не складено жодного адмінпротоколу з цього приводу. Депутат вважає, що порушення правил вигулу тварин є загрозою для дітей, які гуляють в парку. У зв'язку з цим він попросив дати доручення управлінню житлово-комунального господарства розробити заходи, які дозволять контролювати виконання правил вигулу собак в Кременчуці. На думку депутата Гриценка, при КАТП-1628 варто запровадити штат інспекторів, які займалися б цим питанням.

rss