31.05.2012
 У Кременчуці офіційно можна купатися на двох пляжах. "Добро" отримали Центральний пляж і пляж в парку Воїнів-інтернаціоналістів. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, посилаючись на слова керівника комунальної установи «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василя Белоуса, на цих двох пляжах водолазами були обстежені акваторії річок, санлікарі провели лабораторні дослідження води. Також працівниками водолазної служби було проведено обстеження дна водоймищ, які визначаються як несанкціоновані місця відпочинку. Купатися на них городянам не рекомендується.

31.05.2012
 У трьох дитячих таборах в Потоках можуть виникнути неприємності через проблеми з водопостачанням в селі. У Потоках давно перебої з водопостачанням, що несприятливо позначається на епідеміологічній ситуації в селі. Люди ж, які живуть в нім і працюють в дитячих таборах, можуть стати розповсюджувачами інфекції. Про це заявив головний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко на засіданні протиепідемічної комісії. За словами лікаря, директорам цих таборів необхідно особливо ретельно контролювати дотримання правил особистої гігієни персоналом, а також дотримання технології приготування їжі. У Потоках розташовані три кременчуцькі табори - «Енергетик», «Зоряний» і «Ерудит». Останній є «найсвіжішим». За словами віце-мера Віталія Малецького, його побудували практично з нуля, з сучасних матеріалів і в 2012 році він уперше прийме відпочивальників.

31.05.2012
 У Кременчуці до Міжнародного дня захисту дітей підготували цікаву програму, яка обіцяє порадувати дітлахів різноманітними конкурсами, концертами, розважальними програмами і масовими гуляннями. Центральним місцем, де відбудеться дійство, стане Парк культури та відпочинку «Придніпровський». З 10-00 до 11-00 години на алеях парку із дітьми проведуть конкурси малюнків на асфальті: «У країні мультляндії» та «Різнокольорове дитинство». О 10.30 на центральній алеї парку відкриють ігровий майданчик. Об 11-00 годині на літній естраді парку «Придніпровський» відбудеться розважально-ігрова програма «Граємо, співаємо – літо зустрічаємо». З 17.00 на кременчужан чекає «Парад колясок». У цей же час у сквері «Жовтневому» буде проведено святковий масовий захід.

rss