31.05.2013
 Кременчуцька влада і міліція відкриє «полювання» на нерадивих власників собак. Міський голова водночас порекомендував вигулювати чотирилапих з совочком і пакетиком. В іншому випадку – власників собак штрафуватимуть. Олег Бабаєв заявив, що жорстко поставив питання перед міліцією, щоб вона виконувала свої функції і контролювала правила благоустрою. Крім того, вже найближчим часом в сквері «Жовтневий» будуть встановлені таблички з нагадуванням, що газони - не місце прогулянок для тварин. Нагадаємо, за порушення Правил утримання собак і котів їх власники можуть бути попереджені або оштрафовані від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і навіть із конфіскацією тварини.

31.05.2013
 У Кременчуці «відформатують» вулицю Леніна. Зокрема, йдеться про однакову для всіх будівель кольорову гамму. Відповідне рішення прийняли на засіданні міськвиконкому. Як пояснив заступник міського голови із питань будівництва Геннадій Музика, підприємці, магазини і офіси яких розташовані на вулиці Леніна, мають затвердити паспорти зовнішнього оздоблення фасадів, а потім згідно з цим паспортом опорядкувати їх. Затвердити паспорт мають в управлінні містобудування і архітектури до 1 вересня, а до 1 жовтня всі фасади на вул. Леніна, за задумом чиновників, мають бути у одній кольоровій гамі. Наразі розроблено декілька варіантів кольорів: від жовтого до бежевого (Для порівняння: всі будівлі мають бути схожими на оновлений міський краєзнавчий музей).

31.05.2013
 У Кременчуці із 10-го червня подорожчає проїзд у тролейбусах та автобусах звичайного режиму. Проїзд у електротранспорті підвищиться до 1,50 грн. Проїзд у автобусах звичайного режиму також збільшиться до 1,75 грн. До того ж до кінця червня у тролейбусах планують використовувати старі квитки, на яких вказано попередню ціну за проїзд – 1,25 копійок. Втім нагадаємо, що до 9-го червня пасажирів тролебусів будть перевозити безплатно. Таким чином міська влада вирішила спонукати пасажирів пересісти із маршруток у комунальний електротранспорт.

rss