31.07.2013
 Кременчуцькій фірмі нарахували 1,5 млн грн. штрафу за забруднення території. Як повідомив заступник прокурора міста Павло Поярков, підприємство невелике, розташоване в промзоне на вул. Ярмарковій. При веденні господарської діяльності, пов'язаної з використанням паливно-мастильних матеріалів, не робилося складування або зберігання відходів, не кажучи про їх утилізацію. Як пояснив зампрокурора, велика сума штрафу пов'язана з тим, що він обраховується виходячи з грошової оцінки землі, а у нас в місті вона становить коефіцієнтом 0, 75. Тому навіть незначне забруднення території (яким часто грішать дрібні підприємства) може привести до великих штрафних санкцій.

31.07.2013
 Кременчуцькі бізнесмени «соромляться» скаржитися на контролюючі органи. Так вважають у міській прокуратурі. За цими даними, у прокуратуру надходить дуже мало повідомлень на телефон «гарячої» лінії, яка була спеціально створена для захисту малого і середнього бізнесу від порушень з боку контролюючих органів. Звернення були, але, на думуку прокурорів, м’яко кажучі, не зовсім законних питань з боку контролюючих органів виникає значно більше, чим надходить дзвінків на «гарячу» лінію, - сказав заступник прокурора. В основному, люди скаржилися на перевірки Управління по боротьбі з економічними злочинами, податкової міліції. Втім, все одно нагадаємо телефон «гарячої» лінії 2-11-89. ВІн працює у будні з 9.00 до 18.00.

31.07.2013
 Міський голова Кременчука Олег Бабаєв не задоволений своєю роботою і почувається сторожем міськвиконкому. За його словами, міська влада цього року вимушена була відмовитися від низки проектів - через відсутність фінансування, яке пов'язане з відсутністю грошей в державній казні, спадом виробництва, збільшенням з 50 до 102 млн грн. відрахувань з Кременчука до державного бюджету. За словами мера, цього року зосередять зусилля на тому, щоб відремонтувати приймальне відділення дитячої міської лікарні і зробити хоспис на базі 2-ї лікарні. Бо ці проекти, бодай, не вимагають тривалих незручностей для пацієнтів.

31.07.2013
 До дня міста брущатку на вул. Леніна в Кременчуці продовжать від вул. Квартальної до Пролетарської. За словами міського голови вже зараз проводиться тендер на виконання робіт з реконструкції в ході яких докладатимуть брущатку, а також збільшувати площу плоскИх ділянок. Зараз їх ширина складає 60 см, а буде - 1 м 10 см. Роботи планують почати в серпні і завершити до дня міста. Зараз брущатка укладена на ділянці від вул. Карла Маркса і Площею Незалежності.

rss