31.08.2012
 У Кременчуці підвели сумні підсумки купального сезону. За данними МНС-ників, у період із квітня по серпень на воді загинули 12 чоловік,з них — одна дитина. Про це повідомив начальник міського управління з питаньт надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост. За його словами, усі трагічні випадки зареєстровані в несанкціонованих місцях купання. Він також сказав, що за час купального сезону міліція склала 114 протоколи на відпочивальників у нетверезому стані.

31.08.2012
 В Кременчуці пройшла перша на Полтавщині лапароскопічна операція з видалення пухлини в кишковику. Про це повідомив головний лікар Кременчуцького онкодиспансера Володимир Севидов. Операцію провів кременчуцький хірург Олександр Кошеленко. — Це перша лапароскопічна операція на Полтавщині, і вона пройшла успішно. Під час операції доктор шляхом проколу видалив частину кишковика разом з пухлиною. Нагадаємо, метод лапароскопії — сучасніший, ніж порожнинний. Людині роблять не порожнинний розріз, а декілька проколів. Такі операції — менш травматичні, а одуження проходить набагато швидше.

31.08.2012
 У наступному, 2013 року, відремонтують поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкодиспансера. Про це журналістам розповів головний лікар медустанови Володимир Севидов. - Проект реконструкції вже готовий, - каже головлікар. - Як тільки область профінансує проект, почнуться роботи. За попередніми даними, ремонт поліклініки обласному бюджету обійдеться більш ніж в мільйон гривень. Поліклініка буде розташована в приміщенні, де раніше розташовувався стаціонар онкодиспансера на території першої міської лікарні.

31.08.2012
 Міський голова Олег Бабаєв заявив про намір написати лист міністрові палива і енергетики Юрію Бойку. Урядовця приситимуть вплинути на приватну компанію «Полтаваобленерго», яка зриває терміни підготовки до зими. У кременчуцької філії компанії як і раніше немає аварійного запасу труб і матеріалів, особливо для ремонту квартальних мереж (які ведуть до будинків). Це підтверджує визнає керівництво філії. Пориви, які виявлені при гідравлічних випробуваннях, усунені, проте замість повноцінної заміни ділянок труб мережі латали дрібними «шматочками». А це означає, що при повторному пориві квартали будинків можуть залишитися без гарячої води і тепла. Також з вини «Полтаваоблэнерго» п’ять будинків в центрі із індивідуальними бойлерами без гарячої води. Знову ж таки: немає труб для ремонту квартальних мереж. За півтора місяця до початку опалювального сезону - підготовлена ТЕЦ. Втім, почати опалювальний сезон підприємство зможе вчасно, говорить головний інженер ТЕЦ Сергій Солдатов.

rss