31.10.2011
 У кременчуцьких школах скоротять зимові канікули. Так, за планом Міністерства освіти, зимовий відпочинок у школах має розпочатися із 24 грудня, але тепер канікули почнуться з 29-30 грудня і триватимуть до 10 січня. Про це повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. Перенесення пов'язане з тим, що кременчуцьким школярам на тиждень подовжили осінні канікули, щоб заощадити на опалюванні і тепер учням доведеться надолужувати пропуски. Однак по суботах відпрацьовувати пропущений час в школах не будуть. Геннадій Москалик також завірив, що учителі отримають зарплату в повному обсязі.

31.10.2011
 У Кременчуці сміттєконтейнери збирають за технологіями літакобудування. Як повідомляє vestnik.in.ua, 300–500 сучасних контейнерів для сміття щомісяця можуть виробляти на Кременчуцькому учбово–виробничому підприємстві Українського товариства сліпих. Вони безпечніші, ніж «німецькі родичі», бо виготовляються уже з оцинкованих листів. І міцніші, бо їх клепають, як для виробництва літаків, а не зварюють. До речі, випробування вибухівкою, показало, що зклепаний контейнер після вибуху залишається цілим. Така технологія не з дешевих, але контенери надійніші, - каже директор Кременчуцького УВП УТОС Юрій Гришин. Зовні утосівські контейнери зовсім не відрізняються від контейнерів німецького виробництва, які стоять у нашому місті. 3-го листопада кременчуцькі контейнери представлять на Всеукраїнській виставці комунальної техніки, яка пройде у Києві

31.10.2011
 В Кременчуці обіцяють штрафувати за підпал опалого листя. Повноваження застосовувати фінансові санкції відносно паліїв надані міському відділу благоустрою. Як повідомили у міськвиконкомі, цей же відділ буде опрацьовувати усі сигнали про підпал опалого листя. Розмір штрафу складатиме від 340 до 1360 гривень. Якщо ж попадеться підприємець, то він вже повинен буде заплатити штраф від 850 до 1700 грн. А ось яким чином карати за нелегальний злив фекалій у міську каналізацію та місцеві річки, зокрема й річку Сухий Кагамлик, поки що велике питання. У міському відділі екології і управління МНС кажуть, що притягати до відповідальності недобросовісних приватних асенізаторів має право лише природоохоронна прокуратура за підсумками розгляду протоколів.

rss