31.10.2012
 За два дні у Кременчуці шахрайки обдурили двох пенсіонерок. У 77-річної бабусі дві псевдосоцпрацівниці видурили 8 тис. грн, а у 86-річної кременчужанки-інваліда аж 15 000 гривень. Цю суму старенька збирала для того, щоб зробити операцію своєму немічному сину. Непрохані гості назвалися соціальними працівниками і принесли бабусі продовольчий пакунок. Проте, основною місією пройдисвіток був так званий «обмін» старих грошей на нові. Наразі правоохоронці розшукують пройдисвіток та просять будь-яку інформацію, що могла б допомогти викрити негідниць та притягнути їх до кримінальної відповідальності. У обох випадках підозрюються жінки слов’янської зовнішності, на вигляд 40-45 років із темним волоссям. Нажаль, більше прикмет злодійок потерпілі не запам’ятали.

31.10.2012
 Кременчуцький окружком знову в перших лавах здав в ЦВК протокол з «мокрою» печаткою. 30 жовтня в Центральну виборчу комісію надійшли перші протоколи окружних виборчих комісій з «мокрими» печатками. Першими здали в ЦВК свої протоколи окружна виборча комісія виборчого округу N45 міста Донецьк і окружна виборча комісія виборчого округу N146 міста Кременчук. Про це повідомив голова окружкому №146 Олександр Крижановський. За його словами, напсправді комісія з Кременчука прибула в ЦВК першою, але пропустила «жіночу» комісію з Донецька. На виборах 2010 року Кременчук був першим в ЦВК, - нагадав Крижановський.

31.10.2012
 І за уточненими даними з ЦВК, кременчужани з округу №150 найбільше проголосували за партію "Батьківщина". Виборці Молодіжного дали на 33 голоси більше Батьківщині, нід партії регіонів. Відзначимо, що, в той же час, виборчий округ №150 став єдиним в Полтавській області, в якому правляча партія отримала перемогу. Округ №150 включає Комсомольськ, Молодіжний у Кременчуці, Глобинський, Кременчуцький райони. Що стосується мажоританрних виборів, кременчужани 150-го виборчого округу найбільше голосів віддали за нинішнього нардепа Костянтина Жеваго.

rss