Нові тарифи на оплату за користування холодною водою

Автор: ras от 26-11-2017, 13:12
Нові тарифи на оплату за користування холодною водою КП "Кременчукводоканал" повідомляє, що нові тарифи прийняті постановою Національної комісії від 2 листопада 2017 року для жителів багатоповерхівок за користування холодною водою (централізоване водопостачання), а також водовідведення знижена:
- плата за холодну воду (з ПДВ) становитиме - 5,93 за 1 м.куб. ( ціна на цей час - 6.05), тобто знизиться на 12 коп.;
- водовідведення (каналізація) становитиме - 7.18 за 1 м. куб. (ціна на цей час - 7.33), тобто знизиться на 15 коп.;
- для інших водокористувачів ціна за централізоване постачання холодної води становитиме - 5.71 за 1 куб.м.;
- водовідведення - 6.92 за 1 м. куб.
Олександр Пісковий (перший заступник директора "Кременчукводоканал") зазначив, що повірка лічильників холодної і гарячої води буде оплачуватись жителями окремо (виводиться з основної оплати). Послуга за повірку лічильників, вірніше оплата за цю послугу, була внесена до основного тарифу в лютому 2015 року (те ж саме і з гарячою водою) віднині виводиться з тарифу
Нові тарифи вступлять в дію на другий день після опублікування постанови в газеті "Урядовий кур"єр" (офіційне друковане видання).
Представник фірми, яка займається повіркою лічильників, повідомив (в телефонній розмові), що повіряти лічильники водопостачання води їх слюсарі будуть один раз в чотири роки. Ціна такої послуги - 150 грн. за один лічильник, за бажанням власника перевірять і лічильник гарячої води (хто ж відкажеться -авт.) теж 150 грн. Єдиний плюс в перевірці - прилади обліку не будуть знімати, а перевірятимуть на дому, використовуючи нові прилади перевірки.

Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.